April doet wat zij wil. En jij hopelijk binnenkort ook! Want in april mogen we alvast de workshop “Buurtsportleider volwassenen en senioren” aankondigen (start mei 2026) en jij kan je aanmelden voor deelname.
Zie jij jezelf binnenkort ondersteunen bij diverse sport- en beweegactiviteiten voor volwassenen en senioren in Oost? En lijkt het je leuk om in de (nabije) toekomst ook zelf beweegactiviteiten te gaan geven? Kom je affiniteit voor beweging en een gezonde leefstijl dan inzetten door inspiratie en kennis op te doen tijdens de workshop!
Informatiebijeenkomst: Donderdag 7 mei van 19:00 – 20:00u (Buurtkamer Genieten, Oranje-Vrijstaatplein 2)
De workshop zelf bestaat uit drie groepsbijeenkomsten, het ondersteunen tijdens een sportevenement en een certificaatuitreiking. Tijdens de workshop ontdek je o.a. wat er nodig is om zelf veilige beweeg- en sportactiviteiten te begeleiden, welke diverse beweegvormen er bestaan en hoe je een les inhoud geeft en opbouwt.
Deelname aan de workshop is gratis. Als tegenprestatie ben je na het volgen van de workshop minimaal 10 uur inzetbaar voor activiteiten en evenement in de wijk.
(Meer inhoudelijke informatie over de workshop lees je hier!)
Data groepsbijeenkomsten: Zaterdag 16 mei, 30 mei en 13 juni 2026 van 09:00 – 12:30 uur.
Locatie: Gymzaal van de Indische Buurt School (Balistraat 79)
Meer informatie en aanmelden: info@fitinoost.nl / 06 – 24 62 24 57